Hediye Kutusu Nedir?

Modern zamanların motivasyon yöntemi olarak görülen “hediyeleşme”  ; tarihte oldukça eski dönemlere kadar varlığı inen bir jest kültürüdür. 

Hediye almak ve vermek, insanlık tarihi boyunca limitleri en esnek mutlu etme yöntemlerinden biridir. Geçmişte de, günümüzde de , hediye seçimleri her ekonomiye göre ayrılsa da, her daim yerini korumuştur. 

Günümüzde ise; hediye kültürü çok farklı amaç ve yöntemlerle yaşamını sürdürmektedir. Doğum günü, evlilik ve doğum tebriği, yeni iş tebriği, geçmiş olsun dileği ve buna benzer birçok sebeple hediye alıp vermek artık çağımızın önemli paylaşımlarından biri olmuştur. 

Butik Baskı olarak ; bu değere önem veriyor, farklı seçim ve amaca göre hediye alternatiflerini oluşturmak için çalışıyoruz.

Birbirinden farklı kahve fincanları , planlama yapmadan adım atmayanlara özel plannerlar, davetlileri mest edecek kahve sunum tablaları, özel kutlama gecelerinde tokuşturabileceğiniz kadehler, çaysız olmaz diyenler için özenle seçilmiş çay bardakları, kuruyan elleri kış soğuğunda nadide gül özleriyle koruyacak nemlendirici kremler, masaları süsleyecek ; laptoplarınıza komşu olacak rengarenk çerçeveler ile BUTİK BASKI olarak yanınızda olacağız. 

Hediye alternatiflerimizi tek olarak alabileceğiniz gibi; kendi hediye paketinizi de oluşturabileceksiniz. İçerikleri hazırlanmış hediye kutu seçeneklerimiz olduğu gibi, eklemek veya çıkarmak istediğiniz ürünleri belirleyebileceksiniz. Oldukça şık bir hediye kutusu ile; ister kendinize, ister sevdiklerinize hediye kutularımızdan armağan edebileceksiniz. 

Rustik, traditional, romantica, Freshest, Classic, Hallowen, Noel, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler ,Babalar  temalarında hazırlanan hediye paketlerimiz; sizin seçimlerde bunu belirtmeniz ile dikkate alınarak; bu temada hazırlanacaktır .Kutu içeriklerimiz ve süsleme sanatımız bu tercihler doğrultusunda uygulanacaktır. Düşünsenize; yeni işe başlayan yakın bir arkadaşınıza ; klasiğin ötesine çıkarak yalnızca çiçek göndermek yerine, yeni iş tebriği temalı hediye kutularımızdan gönderiyorsunuz ve şanslı kişi kutuyu açtığında kendine münhasır Türk Kahvesi Fincanı, kahve yanı su bardağı, masa başı çalışanların olmazsa olmazı planner ve uzay temalı kalemi ile şaşkınlığını gizleyemiyor. ve ayrıca bu kutumuzu eşsiz lezzette Türk kahvesi ve konsepte uygun renkten seçilmiş renkli çerçeve ile zenginleştirerek şanslı kişiyi fazlasıyla mutlu etmeyi hedefliyoruz. 

Ya da şöyle olabilir; uzun zamandır karşılıklı çay içmeyi özlediğiniz bir dostunuza 2 kişilik çay bardağı seti, buna eşlik eden Çaykur traditional çay paketi, ağızlar tatlansın diye de enfes lezzette atıştırmalıkların olduğu hediye kutumuzdan göndererek mesajın en lezzetlisini vermiş olabilirsiniz. Bizce hayır demez ! 

Ha bu arada; yaklaşan noeli yılbaşını unuttuk sanmayın ! Kutuyu açtığınız gibi ekose desenli kumaşlara sarılı 2 kişilik cheers kadehleri ve luxury çerezlerin kokusu ve dokusu burnunuza ışınlanıyor! O kokuları aynı kutu içinde keyif masalarınızı süsleyecek kokina çiçekleri ve kozalakların varlığı ise olmazsa olmaz olacak 🙂 Sizler için kutu içeriklerimiz oldukça zengin ve aromatik olacak . 

Desen desen, renk renk kurdelalar, kokinalar, kozalaklar, nar çiçekleri, kurumuş ağaç dalları ve daha birçoğu; bizim birer iş ortağımız 🙂 Çünkü biliyoruz ki; sevdiklerinizi yalnızca mental olarak değil, paketleme tercihinizle de mutlu edersiniz.  Paketlemelerimizi hazırlarken yaşadığımız coşku ve ilham; eminiz ki enerjimizi daha da yansıtacak kutularımıza . 

Bu coşkuyu birlikte yaşayalım, tarçın kokulu kabak temalı kutularımızı sevdiklerinize hazırlayalım . Country yaşamı ruhumuza alalım .